• Новак
Baoblaze 1 Комплет Sweeper Правосмукалка Поправка Делови Сет за Cobos Sweeper Делови OZMO950 920 T5Max

Baoblaze 1 Комплет Sweeper Правосмукалка Поправка Делови Сет за Cobos Sweeper Делови OZMO950 920 T5Max

DEN 1360.80
Производот е достапен

Достапност

Правосмукалка Замена На Делови Сет.Fit For Cobos sweeper додатоци OZMO950 920 T5 Max.Секој пакет, вклучувајќи : 1 Парче Страна Четка, 1 Парче Сет За Чистење Алатката 1 Парче Партал 1 Парче Резервоарот за Вода, 1 Парче Заграда, 1 Парче Главниот Четка насловната Плоча, 1 Парче Вшмукување насловната Плоча, 1 Парче Главниот Четка, 1 Парче Расположливиот Партал.Помогнат на вашиот робот правосмукалка одржување на добри чистење перформанси.Лесно и стабилна процесот на инсталација, нема вода дамки на подот.Опис : - Правосмукалка Замена на Делови Set - Fit For Cobos sweeper додатоци OZMO950 920 T5 Max - Секој пакет, вклучувајќи : 1 Парче Страна Четка, 1 Парче Сет За Чистење Алатката 1 Парче Партал 1 Парче Резервоарот за Вода, 1 Парче Заграда, 1 Парче Главниот Четка насловната Плоча, 1 Парче Вшмукување насловната Плоча, 1 Парче Главниот Четка, 1 Парче Расположливиот Партал - им Помогне на вашиот робот правосмукалка одржување на добри чистење перформанси - Лесно и стабилна процесот на инсталација, нема вода дамки на подот.Пакетот Вклучува : 1 Парче Страна Четка,1 Парче Сет За Чистење Tool1 Парче Rag1 Парче Резервоарот за Вода,1 Парче Заграда,1 Парче Главниот Четка насловната Плоча,1 Парче Вшмукување насловната Плоча,1 Парче Главниот Четка,1 Парче Расположливиот Rag We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката