• Новак
Vlone Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

Vlone Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

DEN 379.20
Производот е достапен

Достапност

Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Доенчињата И Децата.Удобно И Забавно!Задржи Вашето Бебе Топло Цело Време, Исто Како и Во Мајката Раце, Тие Ќе се Чувствуваат Безбедно И Сигурно.Машина За Миење Со Ладна Вода Со Слична Боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката