• Новак
FCYIXIA Европската Креативни Цврсто Дрво Бонбони Кутија со Капак Суво Овошје Ужина Кутија Дома Дрвени Ореви Диња Складирање Кутија Свадба Подарок (Боја : Златна дрво (?

FCYIXIA Европската Креативни Цврсто Дрво Бонбони Кутија со Капак Суво Овошје Ужина Кутија Дома Дрвени Ореви Диња

DEN 6460.08
Производот е достапен

Достапност

Материјал : месинг украси + акрилик стакло маска, телото на кутијата е достапна во орев и црвена круша дрво.Дизајн : Четири мрежа дизајн, разумни класификација за да се избегне забуна.Со Капак : Дојде со капак кој ја чува содржината на чување на кутија од влијанието на прашина и други надворешни влијанија.Примена : Мулти-функција, за закуски како што се орев бонбони, или како складирање кутија за други дребулии, мали предмети и накит.Повод : Можат да бидат ставени во дневната соба кафе на маса, спална соба студија, исто така, може да биде покриен со капак за надворешна излети, кампување.Применливи сценарио : Хотели, оброци, кафе, чај.Карактеристики : Материјал : wooden Color : дрво color Size:26 x 26 x 10cm Material : месинг украси + акрилик стакло маска, телото на кутијата е достапна во орев и црвена круша дрво.Дизајн : Четири мрежа дизајн, разумни класификација за да се избегне забуна.Со Капак : Дојде со капак кој ја чува содржината на чување на кутија од влијанието на прашина и други надворешни влијанија.Примена : Мулти-функција, за закуски како што се орев бонбони, или како складирање кутија за други дребулии, мали предмети и накит.Повод : Можат да бидат ставени во дневната соба кафе на маса, спална соба студија, исто така, може да биде покриен со капак за надворешна излети, кампување.Пакет се вклучени : 1pc x складирање box Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката