• Новак
У Облик на Четка за заби со Куп Деца Силикони Четка за заби Целата Уста Четка за заби Полна Уста Четка за заби Прирачник за Обука Четка за заби со 2 Парчиња Монтажни С

У Облик на Четка за заби со Куп Деца Силикони Четка за заби Целата Уста Четка за заби Полна Уста Четка за заби

DEN 180.24
Производот е достапен

Достапност

Соодветна возраст : 2-12 години old Type : Toothbrus Material : silicone Color : виолетова,сина, pink Inclusion : 1 X Toothbrush Notice:Конверзија : 1 инч = 25.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.единствени дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби.【PACIFIER ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛИ】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење начин, ефективно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, децата глеѓ. ●●●Сигурен и безбеден да четка на : 360 деца у облик на заби е направен на квалитетот на силиконски материјал, мека и пријателски расположени кон устата, која може да им даде на вашите деца нежно чистење искуство; исто Така, мека четка главата може да им помогне на пристап тешко да се постигне места, а постигнува подлабоко чистење.Децата U-форма четкичка за Заби За 360° Темелно Чистење Белење Масажа Четка за заби U - Тип Моделирање четкичка за Заби за да Childrens Product продажба поени : 【КРЕАТИВНИ U-ОБЛИК ДИЗАЈН】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката