• Новак
OUSEE Ѕид-монтирани Фиока Полица Sonoma Дабови 34.6x10.2x7.3 Иверица

OUSEE Ѕид-монтирани Фиока Полица Sonoma Дабови 34.6x10.2x7.3 Иверица

DEN 1888.80
Производот е достапен

Достапност

Сакате да додадете некои стил на празните ѕидови или од повеќе простор за складирање дома?Овој ѕид-монтирани полица со фиоки има сето тоа!Овој лебдечки полица со 3 фиоки ќе нудиме идеална екранот и складирање решение за секој дом.Како разноврсна кабинет, да може да се стави во ходникот за да ги организирате копчињата, во дневната соба за да прикажете слики и украсни предмети; и, исто така, под ѕидот огледало за да се создаде шминка област.Дополнително, направена од квалитетот одбор, овој лебдечки полица е изграден за да трае.На фиока полица е лесно да се чистат со влажна крпа.Боја : Sonoma oak Dimensions : 34. Сакате да додадете некои стил на празните ѕидови или од повеќе простор за складирање дома?Овој ѕид-монтирани полица со фиоки има сето тоа!Овој лебдечки полица со 3 фиоки ќе нудиме идеална екранот и складирање решение за секој дом.Како разноврсна кабинет, да може да се стави во ходникот за да ги организирате копчињата, во дневната соба за да прикажете слики и украсни предмети; и, исто така, под ѕидот огледало за да се создаде шминка област.Дополнително, направена од квалитетот одбор, овој лебдечки полица е изграден за да трае.На фиока полица е лесно да се чистат со влажна крпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката