• Новак
Hitaoyou iPhone xr случај со Камера Покрива,iPhone xr Случај со Леќите Заштита, xr Случаи со Потпирач Воена Одделение Shockproof Тешки Заштитен со Магнетни Автомобил Планината Држач

Hitaoyou iPhone xr случај со Камера Покрива,iPhone xr Случај со Леќите Заштита, xr Случаи со Потпирач Воена Одделение

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

【Smart Прозорец】Деликатна камера излизгајте го поклопецот, и повисоко од покрена леќа, заглавени во еден ритам.Исто така, нудат силна заштита.Компатибилен со сите кабли за полнење/кабли.погоден за трчање, mountaineering, кампување или други отворено спорт. ※Случај со Камерата во Капакот & Потпирачот, Слајд Леќа Заштита + 360° Ротирате Прстен Стојат, Влијание-Отпорни, Shockproof, Заштитен Браник, iphone xr ※Оваа вградениот метален прстен стојат може да ротира 360°, лесно да ги ротира и здрав на случај, ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност.Премиум леќа заштита. ※Специјален потсетник : Ова телефон случај не ги поддржуваат безжично полнење.И случајот совршен cutouts за говорниците, на контролите за камерата и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај.Мало заклучување во секоја страна, не слајд случајно.Оваа заштитна телефон случај со сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.Кога сакате да безжично полнење, ве молиме да го отстраните телефон случај. ※Овој телефон маска направена од shockproof висок степен на TPU и PC материјали.1 инчи), се одбранат од физички оштетувања на екранот на телефонот и на камерата леќи на камерата.Анти нула, пресече, се спротивстави на пад, во шок.Помине 16ft Капка Тест.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката