• Новак
2021 Apple 11-инчен iPad Про (Wi-Fi, 1TB) - Простор Сива (Продолжува)

2021 Apple 11-инчен iPad Про (Wi-Fi, 1TB) - Простор Сива (Продолжува)

DEN 1192.80
Производот е достапен

Достапност

Искуство на следното ниво на крајната со 2021 Apple 11" i Pad Про, која има перформанси кои е supercharged од страна на Apple М1 8-Core чип со 8-Core GPU и една 16-Core Нервните Мотор, Течни Retina екран, Wi-Fi 6 (802.Останете поврзани со ultrafast Wi-Fi - Лице ID за безбедна автентикација и Apple се Плати.Се движат на аудио страна на нештата, i Pad Про го задржува своите пет студио-квалитет mics и испорачува театар-како звук и поддршка за Dolby Atmos со четири звучници аудио.На предната страна, Apple воведе 12 MP Ултра Широк Камера со Центарот на вниманието, кој се користи 12 MP Ултра Широк 1080p камера и машинско учење автоматски пан, зум, се прошири и активно да ја прилагодите рамката во текот на видео повици. 12 MP Широк камера, 10 MP Ултра Широк камера, и Li DAR Скенер за извонредно AR.На задната страна, се уште има 12 MP Ултра Широк и 10 MP Ултра Широк камери за 4 K, Full HD, и мулти-cam кино со Smart HDR 3.Зачудувачки 11-инчен Течни Retina екран со Промоција, Вистински Тон, и P3 широка боја.IPad Про Течни Ретината се прикаже има 2388 x 1668.True Depth камера систем кој Ултра Широка предна камера со Центарот на вниманието.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката