• Новак
X-DREE 10E45CY DC 32-34V 1700mA 4500-5000LM 3000-3500K 50W Вати Бела Осветлување Светилки Сијалица SMD LED Чип Emitter(10E45CY DC 32-34 ν 1700mA 4500-5000LM 3000-3500K 50W vatio Bombilla де lámpara блан

X-DREE 10E45CY DC 32-34V 1700mA 4500-5000LM 3000-3500K 50W Вати Бела Осветлување Светилки Сијалица SMD LED Чип

DEN 310.08
Производот е достапен

Достапност

Име на производ : 50 W LED Emitter;Модел : 10 E45 CY;Напон : 32-34 V.Актуелни : 1700m A (1.7 А);Светлосен Интензитет : 4500-5000 LM;Температура на Бојата : 3000-3500 K.Потрошувачка на енергија : 50 W;Вкупната Големина : 55 x 52 x 5mm / 2.1" x 2" x 2" (L*W*T);Emitter Големина : 27 x x x x 27 mm / 1.1" x 1.1" (L*W).Одредување Дупка Кол : 3.5 mm / 0.14";Одредување Дупка Центар Растојание : 31 mm / 1.2";Emitter Боја : Бела(Diámetro del orificio де fijación : 3.5 mm / 0.14' '; Distancia centro al del orificio де fijación : 31 mm / 1.2' '; Боја del emisor : БЛАН-O. Материјал : Електронски Делови;Нето Тежина : 29g;Пакет Содржина : 1 Pcs х 50 W LED Emitter(Материјал : Partes electrónicas; Peso neto : 29g; Contenido del paquete : 1 Pcs х 50 W LED Emisor. 10 E45 CY DC 32-34 V 1700m A 4500-5000 LM 3000-3500 K 50 W Вати Бела Осветлување Светилки Сијалица SMD LED Чип Emitterperfect за правење извори на светлина за видео камера, риба резервоарот, базен ,фенерче , led и РК Играчки.Прекрасна замена во секојдневна употреба на времето.Опис на Spanish10 E45 CY DC 32-34 ν 1700m A 4500-5000 LM 3000-3500 K 50 W vatio Bombilla де lámpara blanca SMD LED Чип emisor Nombre del producto : 50 W LED Emisor; Modelo : 10 E45 CY; Voltaje : 32-34 v Corriente : 1700m A (1.7 А); Intensidad luminosa : 4500-5000 LM; Temperatura де бојата : 3000-3500 KConsumo де energía : 50 W; Tamaño вкупно : 55 x 52 x 5 mm / 2.1' 'x 2' 'x 2' '(L * W * T); Tamaño del emisor : 27 x x x x 27 mm / 1.1' "x 1.1' '( L * W) Diámetro del orificio де fijación : 3.5 mm / 0.14' '; Distancia centro al del orificio де fijación : 31 mm / 1.2' '; Боја del emisor : БЛАН-OMaterial : Partes electrónicas; Peso neto : 29g; Contenido del paquete : 1 Pcs х 50 W LED Emisor.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката