• Новак
Кујна складирање рек Двојно-layer Кујната Countertop Микробранова Полица Рерна Рек Десктоп Слоевит Метал Заградата (бел) се Погодни за Дом, Стан, Ресторан за Храна/Перење/П

Кујна складирање рек Двојно-layer Кујната Countertop Микробранова Полица Рерна Рек Десктоп Слоевит Метал Заградата

DEN 856.80
Производот е достапен

Достапност

Голем простор за складирање : мултифункционален кујна полица, практични кујна полица има голем простор. 1. Може да се стави на делови и парчиња на врвот на оваа платформа, што е повеќе удобен и може да се сместат разни предмети на прв поглед.Тоа може да се сместат често се користат садови, зачини, конзервирана храна, мирудии, шишиња, садови и други предмети. 2. Следново е многу погоден за ставање во микробранова/печка и други кујна материјали и апарати без да се грижиш за губење на работите секаде, затоа што тие се на исто место. 3. Агол на табелата е дизајниран со работ плоскости, и непречено агол на табелата може подобро да ја заштитите вашата безбедност. 4. Висок квалитет на метална рамка може подобро да се стабилизира на полица, силна товарот капацитет, без тресење, без деформација.Мулти-цел : Оваа полица може да не биде само ставен во кујната како микробранова маса, кафе бар, печење workbench, но, исто така, можат да бидат ставени во дневната соба за да се прикаже collectibles Product име : кујна rack Shell материјал : МДФ железо frame Installation метод : не punching Scope на примена : кујна, трпезариска room1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2 Excluding други предмети од рек прикажани во производот фотографии.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, разликата е 3-5 mm, ви благодарам.5 Thank вас за вашето учество и коментари, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката