• Новак
SHHMA Полица Лагер,Лепило Полица Лагер Фрижидер Душеци за Бања Полици Кујна, Салон,Лесен за Чистење,11.81 инчен x 4.92 нозе,30 x 150cm

SHHMA Полица Лагер,Лепило Полица Лагер Фрижидер Душеци за Бања Полици Кујна, Салон,Лесен за Чистење,11.81 инчен

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Фиока Облоги помагаат да се спречи dishware од менувањето во вашите фиоки и шкафот.Може да се користи во контакт со овошје и зеленчук директно.ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ : Вклучува 1 тркалаат 11.81 инчен x 59.05 инчен/4.9 FT лагер,Нашите полица облоги дојде во најпопуларните пред-намалување на големини за лесна инсталација.плус облоги се не-лепило и лесно пренослив!.МУЛТИ ФУНКЦИЈА : душеци се целосно вдп,effectly заштита на вашиот кабинет,бања полиците,Провизии и фрижидер,чисто и уредно.не-лепило точки на врвот и мазна дното има лагер и објекти во место.помогне да се намали лизгање и bunching во вашиот шкафот и полица.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Мие, обновливи и брзо да се суши, за заштита на мебел од други секојдневно носат и солза.се чистат со влажна крпа или сунѓер, лесно да се направи и во голема мера го заштедите вашето време!.РАЗНОВРСНА КОРИСТИ : Тие се совршени за кујната кабинети, полици, фрижидер, pantries, перење соби, чевли багажник, bookcase, поднесување кабинети и работа простори!Тоа е совршен декор за организирање на вашиот простор и дома!. -Чувајте ги вашите зачувани објекти & полици чисти.-Лесно да се чисти, Кога се валкани со масло,исто Така, перат и брзо да се исуши.-Карактеристики на амортизирање ефект,го спречува овошје и зеленчук од,bruising.-Мултифункционален, Може да се намали во било која големина ти треба;, исто Така, може да се користи да се облекуваат вашиот книга полиците, фиока, counter врвот, трпезариска маса, па дури и маса.Спецификации : Боја : Transparent Temperature толеранција : -22℉ да 176℉ / -30℃ до 80℃Пакет Вклучуваат:1 x Фрижидер Влошки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката