• Новак
MORI ЏУЏИЊА 9 Листови Остава Цвеќе Нокти Налепници Decals 3D самолепливи Материјали Светкава и Црна Налепница Лето Писма Дланка Линии Maple leaf Модели Дизајн за Нокти Совети

MORI ЏУЏИЊА 9 Листови Остава Цвеќе Нокти Налепници Decals 3D самолепливи Материјали Светкава и Црна Налепница Лето

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

【КОЛИЧЕСТВО】- ќе добиете 9 листови на премиум виножито црна помине уметност налепници.големината на секој лист е 11*7.5 CM (4.3"*2.9"). 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ】- еколошкиот кожата-пријателски и не-токсични материјали, Погоден за повеќето помине стилови, на пример, лажни нокти, вештачки нокти, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, и така натаму. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】- самолепливи дизајн, лесно ракување, само го користите помош на пинцета да ги собереш и да се лепат директно на ноктите, можете да добиете убава помине оркестарот.Погоден за Професионални Салон и за Домашна употреба. 【СТИЛ】- различни модели за да го изберете од Минималистички линии, Дланка лисја, Азбука, Огнена птица, Maple leaf, итн., Разни помине уметност додатоци, DIY декорација на ноктите уметност со пријатели и семејството. 【УСЛУГИ】- Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% пари гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозни проблеми со квалитетот. 3 D самолепливи Црна Светкава Цвеќиња, Лисја Помине Дизајн Нокти Налепници Decals Функција : 1.100 проценти сосема нов и висок квалитет помине уметност налепници. 2.Еден исклучителен подарок за жена, женски пријатели, мајка, итн. 3.Моден елемент помине дизајн, многу погодни за лица и дневни декорација, лесен за употреба, промена на моделот, во кое било време. 4.DIY помине уметност, да споделат со пријателите, и да уживате во забавата на одлуки.Спецификација : Боја : Црна, Светкава.Големина : 11x7.5 CM (4.3inchx2.9inch) Пакет : 9 Листови Остава нокти налепници decals Како да го Користите : 1.Чувајте ги вашите нокти површината се чисти. 2.Примена на база на грб и да чекаат за тоа целосно да се исуши. 3.Изберете шема дизајн и излупете го со помош на пинцета тивко. (не допирајте ја лепак) 4.Место на дизајн на нокти/совет и се Фаќа за тоа нежно неколку пати. 5.Применуваат topcoat за совршен резултат.

Декларирани спецификации

Color:
Black, Iridescent. Size

Комплементите на стоката