• Новак
Gfnxk Поддршка Маса Стојат, Алуминиум, Горе Долу Прилагодливи, Професионална База Стојат Држачот за Индустрија Дигитален Микроскоп C-Планината

Gfnxk Поддршка Маса Стојат, Алуминиум, Горе Долу Прилагодливи, Професионална База Стојат Држачот за Индустрија

DEN 2493.12
Производот е достапен

Достапност

▲Микроскоп стојат користи алуминиум рамка, убава, wearproof и издржливи. к–2 Adjustable микроскоп позиција, погодно за корисникот микроскоп и да ги набљудува во повеќе детали. к–2 Ring ламба, исто така, може да биде фиксиран на мирување, се многу практични. к–2 Easy да се качи микроскоп тело, силна структура обезбедува стабилна работа. к–2 Suitable за индустрија дигитален микроскоп на C-Планината.Карактеристики на : -Алуминиум рамка, убава, wearproof и издржливи.-Прилагодливи микроскоп позиција, погодно за корисникот микроскоп и да ги набљудува во повеќе детали.-Прстен ламба, исто така, може да биде фиксиран на мирување, се многу практични.-Лесно да се качи микроскоп тело, силна структура обезбедува стабилна работа.-Погоден за индустрија дигитален микроскоп на C-Планината.Спецификација : Име : Микроскоп Stand Material : Алуминиум alloy Weight : 1473g/52oz Base плоча големина : 225 * 155 * 25mm / 8.9 * 6.1 * 1in (како слики прикажани)Пакет Листа : 1 x Микроскоп Stand Note : 1.Поради рачни мерења, ве молиме овозможи мало мерење deviations2.Ефект на светлината за време на снимањето ќе се направи бојата потемна или посветла.

Декларирани спецификации

Name:
Microscope Stand
Material:
Aluminum alloy
Weight:
1473g/52oz
Base plate size:
225 * 155 * 25mm / 8.9 * 6.1 * 1in (as pictures shown)
Package List:
1 x Microscope Stand :
1.Due to manual measurements, please allow slight measurement deviations :
2.The effect of light during shooting will make the color darker or lighter :

Комплементите на стоката