• Новак
Автомобил Багажникот Организатор/Складирање, Backseat Виси Организатор со 6 Големи Складирање Џебови, Автомобил Внатрешни работи Багажникот Организатор со Голем Капа

Автомобил Багажникот Организатор/Складирање, Backseat Виси Организатор со 6 Големи Складирање Џебови, Автомобил

DEN 527.76
Производот е достапен

Достапност

[СИГУРЕН КВАЛИТЕТ] Направен од високо-квалитет 600 D Оксфорд ткаенина, траен и без мирис, без иритирачки мирис, се споредат со старите верзија, овој производ е подобра стабилност и поголем капацитет карактеристики носат-отпорни, нечистотија-отпорни, водоотпорен и други добри перформанси, полесно да се чисти од сите други на пазарот. [EXPAND АВТОМОБИЛ ПРОСТОР] 6 Џебови прилог(2 mesh џебовите).Голем и лесен доволно за да се организира автомобил внатрешни работи во секојдневниот живот, со изобилство на простор за складирање, може да се стави играчки, алатки, пијалаци, грицки, чистење материјали, книги, списанија, намирници и повеќе предмети.Спаси автомобил внатрешен простор и чува уредна. [ЗАДРЖИ УРЕДНАТА & ЧИСТИ] Уште се во потрага по подобар начин за да се организира автомобил внатрешни работи?Секогаш хаос во вашиот автомобил?Не грижете се, нашиот производ може да ви помогне да ги реши овие проблеми.Може да се стави работите кои ние наведени во организаторот, исчисти сите случајни работи тркалање низ автомобил во овој организатор, полесно да најдете работи што ви треба кога сте во брзање, исто така, ги задржи автомобил изгледа чиста и добро организирана. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] Лесно да се инсталира со себе во еден момент, нема потреба од било tools.Овој производ е количка, што е повеќе погоден за чување кога не го користите без да заземаат многу простор.Лесно да се чисти како добро, користете влажна или сува ткаенина за да ги избрише, тоа е тоа. [КУПИ СО ДОВЕРБА] Ние нудиме 12-месечна гаранција и 100% пари гаранција за враќање на, и ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да стапите во контакт со нас, нашиот тим ќе се решат проблемите, за што побрзо!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката