• Новак
Црна Кањонот Брусница Јубилеј Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот Брусница Јубилеј Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

DEN 622.56
Производот е достапен

Достапност

Мирис : Брусница Јубилеј (Брусница, Слива, Clementine, Јагода, Калинка на Chutney и Ревен база.Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Брусница Јубилеј (Брусница, Слива, Clementine, Јагода, Калинка на Chutney и Ревен база.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката