• Новак
PJinloog-Времето Појас HTD 5M Времето Појас, 255/260/265/270mm Должина, 10/15/20/Ширина 25мм, 5mm Теренот, Гума Макара Појас, 51/52/53/54 Заби синхрони Појас Прецизни Големина

PJinloog-Времето Појас HTD 5M Времето Појас, 255/260/265/270mm Должина, 10/15/20/Ширина 25мм, 5mm Теренот, Гума

DEN 1454.40
Производот е достапен

Достапност

51/52/53/54 Заби.Должина : 255/260/265/270mm.Ширина : 10/15/20/25мм.Мерењето макара има висок квалитет сјајна површина изглед и стабилна конструкција.Погоден за 3 D печатач, фен, dishwashers, пакување, машини, инк-џет печатач, транспортни и др.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката