• Новак
Повик Шарени Риби Скала Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

Повик Шарени Риби Скала Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец За Фитнес, Шопинг Спорт

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Ние Се Користи За Да Се Спакуваат Книги И Молив Кутии На Училиште И Да Се Замени Пластични Кеси Кога Ќе Отиде Во Супермаркет.Со Водоотпорен Tpu Оддел За Мокра Облека.Комунални Џеб*Лесен Дизајн:Пред Комунални Џеб За Мали Предмети За Брз Пристап, Како Што Се Паричник, Клучеви, И Други Мали Предмети.Идејата Подароци За Роденден, Карневал, Изградба Рекламирање Материјали.Идеален Подарок : Идеални За Складирање Прибор За Патување, Спортување, Фитнес, Јога, Трчање, Обука, Пливање, Танц, Шопинг, Кампување, Пешачење, Качување, Picnicing, Риболов, Пловењето, Едрење И Така Натаму Во Секојдневниот Живот.Тоа Е Доволно Голема За Да Го Носат Еден Пар На Чевли, Шише, Кошарка, Чадор, Неколку Книги, Ручек Или Облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката