• Новак
Dolity Пилешко Скала Замав Птици Костур Стојат Птици Папагали Виси Оркестарот Додаток Смешно Пилешко Петел Големи Птици Finches Канарските Parakeet - Скала-Б

Dolity Пилешко Скала Замав Птици Костур Стојат Птици Папагали Виси Оркестарот Додаток Смешно Пилешко Петел Големи

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

* Погоден за пилешко, големи птици папагал parakeets,cockatiels, conures, finches,budgie,macaws, lovebirds,итн. * Изработени од природен дрвен материјал,безбедно,еко-пријателски. * Лесно да го инсталирате,им овозможува на пилешкото да скокаат врз неа и да ја задржите рамнотежата на неа,обезбедува забава забава и вежба за вашето кокошки. * Да се обезбеди убаво место за пилешко птици папагали да се лулаат, се игра, се искачи, и да се џвака,скокаат,се застане. * Можете да го суспендира тоа за украсување пилешко птици кафези, исто така и за џвакање,стои и качување.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - Изработени од природен дрвен материјал,безбедно,еко-пријателски. - Лесен за инсталирање,им овозможува на пилешкото да скокаат врз неа и да ја задржите рамнотежата на неа,обезбедува забава забава и вежба за вашето кокошки. - Обезбеди убаво место за пилешко птици папагали да се лулаат, се игра, се искачи, и да се џвака,скокаат,се застане. - Можете да го суспендира тоа за украсување пилешко птици кафези, исто така и за џвакање,стои и качување. - Погоден за пилешко, големи птици папагал parakeets,cockatiels, conures, finches,budgie,macaws, lovebirds,итн.Спецификација : - Материјал : Дрво - Големина На : Прибл.30x9x50cm/11.81x3.54x19.69inch - Големина Б : Прибл.40x11x50cm/15.75x4.33x19.69inch Package Вклучува : 1 Парче Пилешко Скала Играчка.

Декларирани спецификации

- Material:
Wood
- Size A:
Approx.30x9x50cm/11.81x3.54x19.69inch
- Size B:
Approx.40x11x50cm/15.75x4.33x19.69inch
Package Includes:
1 Piece Chicken Ladder Toy :

Комплементите на стоката