• Новак
motifa Дрвени Rattles Возен Бел Образовни Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци& 6-12 Месеци

motifa Дрвени Rattles Возен Бел Образовни Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци& 6-12 Месеци

DEN 485.04
Производот е достапен

Достапност

Висок Квалитет : бебето rattles направен од високо-квалитет на природен дрво се безбедни и безопасни.И додека обработка, ние полски рабовите да ги прават да се чувствуваат непречено и пријатно, и да се избегне оштетување на кожата.Практична Функција : Обезбеди бебе со нешто да се одржи и да работат, поттикнување на почетокот на моторните вештини, вежбање бебето рака координација, способност, и да се создаде совршена средина за учење.Совршен Дизајн : Бебето прст големина дизајн, толку совршена големина и облик се многу погодни за бебето мали раце.Во исто време, тоа е исто така погодно за носење, можете да играте со вашето бебе во секое време, насекаде.Подарок Идеи : Ако ви треба да се подготви туш подароци или новороденче подароци за вашите роднини, пријатели или колеги, ова ќе биде одличен избор.Ако имате било какви прашања, можете исто така да контактирате со нас во секое време.Пакет Содржина : Нашите играчки вклучуваат четири различни видови, имено rattles, teether играчки, interlocking дискови и Orff инструменти.Секоја играчка е многу практично и корисно.Опис : Ова Бебе Teething Играчка е направен од високо-квалитетни материјали, здрав, сигурен и безбеден, без боја и мирис, и се чувствуваат мазна и мека.И момчињата и девојчињата може да се игра со доверба.Спецификации : A : збир на four Name : Бебе Rattles Weight : за 0.2 kg/set Packing Листата : *Toys Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката