• Новак
JIESHUJDH Нордиските Стил Рачно Ткаени Полица, Ноќни Tapestry, Две-Слој Полица Полица на Спалната соба Ѕид.

JIESHUJDH Нордиските Стил Рачно Ткаени Полица, Ноќни Tapestry, Две-Слој Полица Полица на Спалната соба Ѕид.

DEN 880.80
Производот е достапен

Достапност

Направен од јаже и дрво.Цврсти, трајни и високо-квалитетни.Мултифункционален стил, тоа може да бидат обесени на јадица на таванот, или тоа може да се потпре против ѕид како ѕид виси.Оваа складирање полица може да бидат обесени на заливот windows, завеса прачки, соба агли, патио врати, или тремови.Чипка е совршен додаток на вашата декорација и веднаш може да се додадете топлина и текстура на секоја соба во вашиот дом!.Совршен подарок идеи за семејство или пријатели, многу погодна за родендени, годишнини, свадби, Божиќ, итн.Спецификација : Име : Дрвена полица tapestry Product големина : околу 44*85 CMCleaning метод : препорачливо е да допрете неколку пати или употреба на фен за коса да се clean Craftsmanship : Бидејќи секој дрвена полица tapestry е вткаена и рачно изработени, може да постојат суптилни разлики помеѓу две различни дрвена полица таписерии!пакување листа : Дрвени tapestry (со исклучок на декорација) *1 Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Забелешка : Поради светлосни ефекти и снимање агли, може да постојат некои хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Поради рачни мерења на локации, може да постојат грешки во производ димензии.

Декларирани спецификации

Name:
Wooden shelf tapestry
Product size:
about 44*85CM
Cleaning method:
It is recommended to tap a few times or use a hair dryer to clean
Craftsmanship:
Since every wooden shelf tapestry is woven and handmade, there may be subtle differences between the two different wooden shelf tapestries!
packing list:
Wooden tapestry (excluding decorations) *1 :
Only the above package content, other products are not included. :
Due to lighting effects and shooting angles, there may be some chromatic aberrations, please understand. :
Due to manual measurement, there may be errors in product dimensions. :

Комплементите на стоката