• Новак
EuisdanAA М8 x 17 x 50mm Израмнување Нозе Прилагодливи Leveler Кат Заштитник Покрие Подлога за Куќа Мебел Биро Табела Стол Нога 16 Pack(М8 x 17 x 50 mm пити niveladores ajustable nivelador заштитник de

EuisdanAA М8 x 17 x 50mm Израмнување Нозе Прилагодливи Leveler Кат Заштитник Покрие Подлога за Куќа Мебел Биро

DEN 347.76
Производот е достапен

Достапност

Тие се особено погодни за производ кој се ниша за време на користењето поради груба подови или лоши нога на производот. Пред купување на овој, употреба на алатки за прецизно мерење на дијаметар и спецификација на дупки за монтажа на вашиот производ, се утврди големина што ви треба, тогаш купи вистинскиот. Стави соодветен израмнување нога во монтажа дупка, завртка тоа до висина што сакаш.Тој е одличен додаток за DIY производи. На прилагодливи израмнување нога е за канцеларија или домаќинство мебел дури и индустриска машина со навој штекерите (подножјата).Изборот на вистинскиот за вашиот производ, тогаш завртка тоа во што сакаш(FÁCIL INSTALACIÓN : hecho de plástico y метал де алта calidad, es duradero y conveniente, fácil де instalar y mejor estabilidad став muebles y patas де máquinas. Должината на завртката може да се прилагоди според потребите за време на користењето.Тоа може ефикасно да се заштити производот во текот на движењето, да се спречи гребнатини и намалување на остри бучава.Тоа не штети на подот и без бучава во текот на употреба се должи на пластична основа.Euisdan AA М8 x 17 x 50mm Израмнување Нозе Прилагодливи Leveler Кат Заштитник Покрие Подлога за Куќа Мебел Биро Табела Стол Нога 16 Pack Features : 1.И пластична база може да ги задржи од седи на подот и тоа нема да ја напушти рѓа прстени повеќе целата земја. Инсталирање на тоа да се зголеми висина на вашиот производ, со истовремено подобрување на целокупната стабилност, намалување на целокупната површина на производот во контакт со земјата, намалување на frictional отпор, а потоа се движи повеќе напор.97"(Навој Дијаметар*Нишка Должина*База Дијаметар), Прилагодливи на Опсегот на Височината : 8-15mm/0. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики. Тоа може да се заштити вашиот мебел, убави дрвени предмети, керамичка плочка и линолеум подови од marring и гребнатини.ГОЛЕМИНА - Производ Големина : М8 x 17 x 50mm/М8 x 0.31"(D*H) ; Пакет Вклучуваат : 16 x прилагодливи израмнување на нозе.Можете да ги користите овие израмнување на нозе за да го инсталирате на вашиот производ нозе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката