• Новак
Креативни Накит Фах Спалната соба Дневна Соба и Бања Декоративни Мермерна Текстура Смола Организатор Деликатна Организирање Плоча за чување голем капацитет за сп

Креативни Накит Фах Спалната соба Дневна Соба и Бања Декоративни Мермерна Текстура Смола Организатор Деликатна

DEN 615.60
Производот е достапен

Достапност

Издржлив и силен, не е лесно да се скрши или да штета, може да се користи за долго време, водоотпорен, dustproof, лесен за чистење, отпорност на абење.Кршење владеење-базирана дизајн концепт, целокупната форма е едноставен, елегантен, и роман, покажувајќи еден неврзан атмосфера.Складирање фах одговара за ноќната, маса, салон, или спротивно, голем капацитет, може да се користи за да се одржи вашите предмети. 100% сосема нов и висок квалитет.Навистина уникатен и прекрасен подарок за сите прилики, може да биде дадена како значителна за подарок за пријатели, колеги или роднини.Креативни Накит Фах Спалната соба Дневна Соба и Бања Декоративни Мермерна Текстура Смола Организатор Деликатна Организирање Плоча за чување голем капацитет за спалната соба дневна соба и бања дома hotel Features : 100% сосема нов и висок quality The складирање фах одговара за ноќната, маса, салон, или спротивно, голем капацитет, може да се користи за да се одржи вашите предмети.Навистина уникатен и прекрасен подарок за сите прилики, може да биде дадена како значителна за подарок за пријатели, колеги или роднини.Кршење владеење-базирана дизајн концепт, целокупната форма е едноставен, елегантен, и роман, покажувајќи еден неврзан атмосфера.Издржлив и силен, не е лесно да се скрши или да штета, може да се користи за долго време, водоотпорен, dustproof, лесен за чистење, отпорност на абење.Широко се користи, може да ви помогне продавница дребулии, козметика, jewelries, лосион за шишиња, итн, што може да спаси многу простор за вас.Погоден за клуб, хотел, бар, како и.Спецификација : Материјал : Resin Size : Прибл. 20x10x3.1 cm/7.87x3.94x1.22 in Color : Црна/White Package Вклучува : 1x Смола Traynote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани спецификации

Material:
Resin
Size:
Approx. 20x10x3.1 cm/7.87x3.94x1.22 in
Color:
Black/White
Package Includes:
1x Resin Tray
note:
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Комплементите на стоката