• Новак
КРАЛСКАТА SMEELA Јога Чорапи за Жени Не се Лизга Костец & Ремени Памук Пилатес Чорапи Не Пропадна Чиста Barre Чорапи Pack 2

КРАЛСКАТА SMEELA Јога Чорапи за Жени Не се Лизга Костец & Ремени Памук Пилатес Чорапи Не Пропадна Чиста Barre Чорапи

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

★ Убава и Издржливи Јога Barre Чорапи : Ова пилат чорапи жените имаат многу на перница, вие не може да се чувствуваат силикони места на дното, за разлика од другите зафат чорапи кои ги прават да се чувствувате како да се повлекува на чудни грутки.Не се лизга јога чорапи за жените не само што може да се спречи паѓа на плочка подови, дрво подови или друга лизгава површина, но, исто така, се избегнат повреди на нозете предизвикани од продолженото бос вежбање (Како плускавци и calluses).Проблемот на хроматските аберации е неизбежна, но ние ќе се направи слика како што е можно во согласност со вистински објект. ♣ Пакет : 2 x Не се Лизга Barre Чорапи за Жените. ★ Материјал : не се лизга чорапи за јога избрани премиум квалитет чешлани памучна ткаенина, мека и кожа-пријателски, добра влага апсорпција и breathability, држи нозете сува и здрави.5-11 ♣ Barre Чорапи за Жени : Може да се користи како barre чорапи за жени не се лизга, barre чорапи жените, barre чорапи со костец, не пропадна barre чорапи, леплива чорапи за јога, леплива чорапи за пилатес, анти-пропадна чорапи, не-пропадна чорапи, не се лизга barre чорапи, не се лизга barre чорапи, не се лизга на зафат barre чорапи, не се лизга на зафат barre чорапи за жени, не се лизга зафат чорапи barre, barre чорапи за жени не се лизга, против пролизгување barre чорапи, не се лизга barre чорапи за жени, полн пети grippy чорапи, не се лизга балет инспириран чорапи, итн ♣ Топло Потсетување : Димензии се мерени рачно и не може да биде грешка од 2-3 cm, која е предмет на вистинскиот објект.Може да се користи како јога чорапи за жени не се лизга, не се лизга на зафат чорапи за јога, против пролизгување јога чорапи, јога чорапи за жени не се лизга, не се лизга на зафат јога чорапи, не се лизга на зафат јога чорапи за жени, не се лизга зафат чорапи јога, пилатес чорапи со костец за жените, пилатес чорапи за жени не се лизга, балет инспириран јога чорапи, итн. ♣ Бренд : КРАЛСКАТА SMEELA ♣ Број на Модел : WG21 W065 ♣ Материјал : Памук + Силикони ♣ Спецификација : 2* Црна / 2* Сива ♣ Големина Настава : Една Големина одговара на нозе со чевли големина 5.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката