• Новак
Палец Завртки -Палец Завртки w Крило Tee Knob 818, СКОПЈЕ : 1/4 X 1 1/2 - 10 Сива Квалитет Брзо

Палец Завртки -Палец Завртки w Крило Tee Knob 818, СКОПЈЕ : 1/4 X 1 1/2 - 10 Сива Квалитет Брзо

DEN 1225.44
Производот е достапен

Достапност

1/4" X 1.5" Палец Завртки со Крило Tee Knob.Delrin Главата. 20 TPI Груб Навој.Главата е 1.25 во должина.Тема Материјал – Не ' Рѓосувачки Челик.Целосно Навој да рамките на 1/16" на ззп.Глава Дебелина : 1/4".Произведено во САД.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката