• Новак
DIANDIAN Затворен Ѓубре Лименки МИЛЕНИЧЕ Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци Чување на Отпадот Кантите за Бања, Кујна, Home Office 21.5x27cm Ѓубре Лименки за Кујн

DIANDIAN Затворен Ѓубре Лименки МИЛЕНИЧЕ Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци Чување на Отпадот

DEN 1734.00
Производот е достапен

Достапност

Компактен дизајн на корпата за ѓубре може да се зачува простор, и да се стилски изглед овозможува ѓубре може да се пласира насекаде, како што кујна, дневна соба, спална соба, трговски центар, канцеларија, итн.Густата МИЛЕНИЧЕ товарот 150 кг е безбедно и звук.Голем капацитет ги задоволува износ на ѓубре во секојдневниот живот.Барел, со одлична светлина трансмисија е јасно на прв поглед, отпорни на топлина и ниска температура, погоден за повеќе намени.Транспарентен домашно МИЛЕНИЧЕ|капка-отпорен и издржлив.Ѓубре може да одговара на вашата домашна декорација преку уникатен дизајн, со идеи и креативност за дневни потреби, фокусирајќи се на едноставноста, практичност, квалитетот и простор за заштеда на енергија.Име : Транспарентна ѓубре can Material : PETSize : 21.5x27cm (8.4x10.6inch)Производ во боја : Јасно, Сива, Зелена, Orange Our ѓубре може да е многу погоден за употреба со обновливи шопинг кеси.Тоа не заземаат многу простор на countertop.Таа е погодна да се биде ставен на countertop, под мијалникот или во простор за складирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката