• Новак
GOODGAD Gooseneck Литургија Контрола на Температурата,Прелива Преку Електричен Котел за Чај и Кафе, од Нерѓосувачки Челик Внатрешно,1200W Брзо Греење,0.9 L, Авто Shutoff Анти-сува ?

GOODGAD Gooseneck Литургија Контрола на Температурата,Прелива Преку Електричен Котел за Чај и Кафе, од Нерѓосувачки

DEN 2392.56
Производот е достапен

Достапност

【±1℉ Прецизни Temp Контрола】 Прецизни knob тип на контрола на температурата, наменета за свој уникатен вкус preferences.By вртење на бирање за да изберете темп од широк опсег помеѓу 104°F и 212°F. Ова е вистинскиот литургија за да coax надвор типичен мирис( како што се флорални и цитрус) од различни видови на бонбони. 【Intellgent Задржете Режим Време контрола : 1-24 часа.Вари-сува заштита и авто shut-off карактеристики помогне во одржување на безбедна употреба.Вари-сува.Не потопи литургија или кабелот за напојување во вода;.Отстрани limescale : Пополнете го литургија со бел оцет и вода, се вари нив во текот на ноќта, а потоа се чисти со вода.Дали сте кафе aficionado или подготовка почетник, GOODGAD Gooseneck Литургија ќе биде вашата countertop партнер во извршување на смешно добра шолја кафе.Прецизна контрола на температурата, задржете на владата и на зашеметување, минималистички дизајн, GOODGAD е прелива-над литургија совршенство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката