• Новак
YHAIOGS Кошули за Мажи Кратко Sleeve Дизајн Повик за Пролет Лето Солидна Боја Кратко Sleeve Turtleneck Блузи Блуза Кошули

YHAIOGS Кошули за Мажи Кратко Sleeve Дизајн Повик за Пролет Лето Солидна Боја Кратко Sleeve Turtleneck Блузи Блуза

DEN 724.80
Производот е достапен

Достапност

Висат Сува И Ниско Железо Ако Е Потребно.Овие кратки ракави бизнис случајни кошули за мажи стилски тенок одговара кошули може да биде лесно да се совпаѓаат со фустан панталони, панталони, chinos, и фармерки.Произведени Со Мека Памучна Ткаенина, Убаво Печати, Погодна за Летен/Плажа/Празник/Океан се Носат.Лесно се грижи инструкциите се како што следува : Рачно перење / Машина за Миење Ладно,Висат Сува,Ниско ниво на железо ако е потребно.Повик henley вратот кошули, стојат јака, едноставен стил, полна боја, тенок одговара, долг ракав(Roll-up), копче за затворање затворање, заоблени полите, избрана копчето детали.Запомнете да ја чувате fitment тенок и кошула скриена во.Повик henley вратот кошули, стојат јака, едноставен стил, полна боја, тенок одговара, долг ракав(Roll-up), копче за затворање затворање, заоблени полите, избрана копчето детали.Се повлече На затворање.Совршен за на пролет, есен и лето, моден стил, формалната работа, бизнис носат, секојдневни секојдневен носат, плажа носат и др.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката