• Новак
KJYF Телефон Случај за Oppo A95 5G (6.43), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок Случај за Oppo A95 5G [Анти-Нула] [Анти-Жолта] - WMA24

KJYF Телефон Случај за Oppo A95 5G (6.43), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок

DEN 187.68
Производот е достапен

Достапност

Нема потреба да ги тргнеме случај кога истиот се полни. ❣【Ефикасна Услуга : 】имаме ефикасна и професионална услуга за клиентите тим, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви благодарам многу!Пакет се вклучени : 1 x За Oppo A95 5 G Случај. 2 x Сува&Влажно Чистење комплет. ★ Целосна Заштита : -Четири агли 360-степен анти-падот заштита,камерата дупка е 0.❣【Компатибилен Уред : 】Специјално дизајнирани за Oppo A95 5 G 6.] ★ Боја : -Транспарентно школка,различни модели за да изберете од. ★ Материјал : -TPU + Акрил, Безбеден и еколошки пријателски, ултра-тенки и меки паметен телефон случај. 2 x Калено Стакло Екран Заштитник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката