• Новак
JFSDBH Мулти-Тип Црна Справи со Анти-Лизга Спојување и Одредување на Накит Клешти Алатки & Опрема за Полнење за DIY Накит Додаток (Боја : 3-01)

JFSDBH Мулти-Тип Црна Справи со Анти-Лизга Спојување и Одредување на Накит Клешти Алатки & Опрема за Полнење за

DEN 640.32
Производот е достапен

Достапност

Накитот е клешти поставени се изработени од тврд челик материјали кои може да се користат ефикасно за долго време.Накит Клешти алатка имаат удобно не се лизга на менувачот, кој е лесен за користење.Добар избор како алатки кога DIY свој накит занает, или не електрични работи и други разно проекти.Сите овие се одлични за голем опсег на работни места, како накит и DIY занает одлуки, нема потреба да се грижите за наоѓање на специјалист tools.Повеќе избор : Ние ви обезбеди мулти-функционални накит одлуки клешти алатки, тие се во различни светли бои, и ќе ви овозможи да се избере нив според различни потреби.Испрати до другите : Нашиот накит одлуки клешти се погодни за почетници, DIY љубовници, квалификувани луѓе и други, можете да ги испратите на вашите пријатели, семејство, роднини, колеги, љубовник, блиски соседи како практични подароци.Карактеристики : Материјал : steel Color : како на сликата shows Size : како слика shows Warm забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големина и боја може да постои мала разлика поради различни прикази.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката