• Новак
ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Железнички Водич MGW7 MGW12 MGW9 MGW15 Должина од 100-800mm Минијатурни Линеарна Железнички Слајд 1pc MGW9 Линеарна Водич 1pc MGW9H Превоз SENMIAO-ТА (Боја : MGW9H, Во?

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Железнички Водич MGW7 MGW12 MGW9 MGW15 Должина од 100-800mm Минијатурни Линеарна Железнички

DEN 2037.84
Производот е достапен

Достапност

MGW7 MGW12 MGW9 MGW15. Должина на 100-800mm.Пакет Вклучуваат MGN блок и MGN линеарна водич.Ве молиме потврдете го големината и modellll пред купување.MGW7 MGW12 MGW9 MGW15 Length 100-800mm Package Вклучуваат MGN блок и MGN линеарна водич.Ве молиме потврдете го големината и modellll пред купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката