• Новак
NUOBESTY Мини Стаклени Шишиња од Плута Блузи Ситни Стаклени Тегли од Стакло Сакаат Шише за DIY Проект Уметности и Занаети куклена куќа Свадба Декорација 50pcs

NUOBESTY Мини Стаклени Шишиња од Плута Блузи Ситни Стаклени Тегли од Стакло Сакаат Шише за DIY Проект Уметности

DEN 1612.80
Производот е достапен

Достапност

мини стакло плута, шишиња - има широк опсег на употреба.една исклучителна DIY декорација pendant.мини стакло плута, шишиња - На приврзоци се направени на премиум материјали и парична казна изработка.мини стакло плута, шишиња - Светла боја, добар материјал, моден дизајн, супериорен квалитет.мини стакло плута, шишиња - уникатен дизајн и креативна употреба на лебдат шише како надворешен дизајн, романтични и интересни, може да донесат луѓе на добро расположение.мини стакло плута, шишиња - На изработка е во ред, и на допир е удобно, кој ќе ви даде добра декорација искуство.Опис Мини Стаклени Шишиња од Плута Блузи Ситни Стаклени Тегли од Стакло Сакаат Шише за DIY Проект Уметности и Занаети Свадба Сакаат Декорација 50pcs Карактеристики - Боја : Транспарентна - Материјал : Висок borosilicate стакло - Size : 3x2cm.Пакет Вклучувајќи 25 x шишиња 25 x corks.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката