• Новак
XZJJZ Full HD 1080P Smart Android WiFi Mini Преносни LED DLP домашно Кино 4K Кино, Филм 3D Проектор за Smartphone (Боја : U90 Про, Големина : 129 * 149 * 127mm)

XZJJZ Full HD 1080P Smart Android WiFi Mini Преносни LED DLP домашно Кино 4K Кино, Филм 3D Проектор за Smartphone

DEN 880.80
Производот е достапен

Достапност

Вистинска 3 D шок на Blu-ray 3 D.Вграден-во smart најновите Андроид 9.0 OS.Wi Fi се Прикаже Филмот Игра за паметен Телефон/Таблет компјутер/PC.Мајчин DLP XPR 1920*1080, до 4 K.Поддржува повеќе јазици : англиски, Јапонски, француски, германски, италијански, шпански, Кинески, корејски, руски, итн.Feature The вистинска 3 D шок на Blu-ray 3 DBuilt-во smart најновите Андроид 9.0 OSWi Fi се Прикаже Филмот Игра за паметен Телефон/Таблет/PCNative DLP XPR 1920*1080, до 4 KSupport повеќе јазици : англиски, Јапонски, француски, германски, италијански, шпански, Кинески, корејски, руски, итн.U90 (меморија 1 G+ROM 16 G) U90 Про (меморија 2 G+ROM 32 G)system Android 9.0 оперативни system Wi Fi : 2.4 G USB 2.0 *1, USB 3.0*1 (чита податоци од USB SSD диск, поддршка на глувчето и тастатурата за контрола)3.5 mm џек за слушалки (аудио излез)*1 DC-во 19 V/3.42 AOther specifications Speaker : 5 W*2, стерео output Projection метод : предо/странично/пред таванот/пост-ceiling Keystone : Auto/Manual Вертикална Клуч, Прирачник Агол Keystone Power потрошувачка : 65 WEquipment : 129*149*127mm (5.07*5.86*5inch)Тежина : 1.36 kg Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Ефикасен систем за ладење карактеристики се осигура дека проектор на температурата го штити вашиот уред и го задржува проектор подолго.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката