• Новак
Блузи, за Жени Секојдневен Лето Круг Вратот Кратко Sleeve Маскирна Print T-Shirt Лабава Блуза Tees Пролет Блузи Tunics Кошули

Блузи, за Жени Секојдневен Лето Круг Вратот Кратко Sleeve Маскирна Print T-Shirt Лабава Блуза Tees Пролет Блузи

DEN 1634.40
Производот е достапен

Достапност

❥❥[Occassions]❧т-маица за жените секојдневен лето,совршен за на отворено,спорт,одмор,плажа,патување,забава,клуб,саем,коктел, трчање,џогирање,тренингот,дневна,секојдневен streetwear и така натаму.❤❤Стил : Секси❤❤Ракави : Краток ракав/ракави❤❤Дебелина : Стандард❤❤Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува❤❤Кога ќе се добие : 10-20 дена❤❤Услуга : Ако ви треба помош,ве молиме ги споделите со нас преку е-маил,ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа,и ви посакувам среќеншопинг.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката