• Новак
Power4Laptops Замена на Лаптоп ПРОЦЕСОР Фан 4 Pin Верзија Компатибилен со HP Павилјон 15-ec0032nm

Power4Laptops Замена на Лаптоп ПРОЦЕСОР Фан 4 Pin Верзија Компатибилен со HP Павилјон 15-ec0032nm

DEN 1725.60
Производот е достапен

Достапност

Ова фан за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални лаптоп фан, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Фанови може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.Ве молиме да се свесни дека многу фанови го имаат истиот дел број и вие треба да бидете сигурни дека ќе се отстранат старите фотографии од вашиот лаптоп и да се спореди со слика содржани во листата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката