• Новак
Забелешка 8 Случај Samsung Note 8 Случаи со Авто Исцелување Флексибилни TPU Филм[2 Pack] и на камерата Леќи на Камерата на Екранот Заштитна Фолија[2 Pack],YmhxcY Тешки Заштита Покрит

Забелешка 8 Случај Samsung Note 8 Случаи со Авто Исцелување Флексибилни TPU Филм[2 Pack] и на камерата Леќи на

DEN 405.12
Производот е достапен

Достапност

Компатибилни Модели на телефони : Samsung Galaxy Note 8 со Лоцира Алатка Прецизни Усогласување Авто Исцелување Флексибилни TPU Филм[2 Pack] и на камерата Леќи на Камерата на Екранот Заштитна Фолија[2 Pack].Издржлив материјал : Тројно-слој за Одбрана : Внатрешна Обвивка:PC Поликарбонат, Солиден Надворешниот Поклопец:Високо-одделение Силиконски TPE,Борба Капки, Гребнатини, Удари и Шокови.Единствен кој се одвојува Дизајн & 3 во 1 Слоеви на Заштита : Shockproof ,Прашина Заштита , Нула Заштита и намалување Заштита.со Залага Гребнатини, Испакнатини и Шок. (16 Метри Висина Капка Под Заштита Рамна Земја ).Совршена Заштита : Порт Опфаќа Задржи надвор Прашина и Остатоци.Синтетички Каучук Slipcover.Воскресна Beveled работ Држи вашиот екран осетлив на допир безбедно, Точни Порта Приклучете се овозможи Лесен Пристап, додека Одржување од Прашина и Остатоци.Поддржува Безжична Полнење。.Прецизни Исечок:Лесен пристап до сите контроли и карактеристики : прецизни cutouts за звучници, камера, пристаништа и копчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката