• Новак
TseanYi Екстра Долг Ковчег Притиснете на Ноктите Панк Сјајни Лажни Ноктите Матурска Партија Клуб Клип на Ноктите Целосно Покривање Акрилик Лажни Ноктите Уметност за ?

TseanYi Екстра Долг Ковчег Притиснете на Ноктите Панк Сјајни Лажни Ноктите Матурска Партија Клуб Клип на Ноктите

DEN 156.00
Производот е достапен

Достапност

24 Нокти во 10 големини 3.Долго на доградба на Акрилни Нокти се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност пракса,тоа е совршен за да се користи на свадба ,матурска ,датира, и тие, исто така, погодна за ноќта на Вештерките, Божиќ ,Денот на Вљубените и други фестивал.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-5cm грешки.1 cm*2 парчиња, 1.Прекрасна како подарок за девојка,семејството и пријателите.Две нокти налепници и мал нокти датотека се обезбедени бесплатно, која може да се кастри и да е поднесена во било должината и обликот на волја.ВРАЌАЊЕ : Ако парична казна било проблеми со квалитетот по добивањето на производ,контактирајте со нас во времето,и ве молиме имајте на сосема нов со ВРАЌАЊЕТО&CHANGE label on.3 см*2 парчиња, 1.8 cm*2 парчиња, 1.7 cm*2 парчиња, 1.2 см*2 парчиња, 1.Ако сакате да се Вратат, ве Молиме имајте на капки и моите нови производи. Производот се користи или оштетени.Може брзо убавина до вашите нокти во секое време и секаде, без алатки.Ковчег Супер Долго Притиснете на Ноктите лесно може да се применува и може да се залепи со нокти налепници.Сјајни Неонски Лажни Ноктите се направени од страна на акрилна-исполнет технологија за трајни носат,лесен за употреба само притиснете на стил.Овој производ содржи 24 PCS лажни ноктите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката