• Новак
Среќен Денот на Вљубените Placemat Љубов Срце Црвено 12 x 18 Инчен Сет од 4 за Трпезариска Маса Пролет Празник Селски Farmhouse Табела Мат

Среќен Денот на Вљубените Placemat Љубов Срце Црвено 12 x 18 Инчен Сет од 4 за Трпезариска Маса Пролет Празник

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

ПАКЕТ & ДИМЕНЗИЈА : пакетот содржи placemats 18 x 12 инчи (45x30cm), пакет на 4 табела placemats.ДИЗАЈН и ДЕКОРАЦИЈА : Печатени со светли бои и јасни слики, тоа е совршено се додадени на вашата трпезариска маса да обезбеди декорација за вашиот одмор.ЛЕСНО CARE & ПЕРАТ : Направен од врвен квалитет Полиестер Мешавина која е исчезнат-отпорни, еднократно, трајни, количка, и машина перат.ДЕКОРАЦИЈА & ЗАШТИТА : На placemats може да обезбеди заштита за вашата трпезариска маса, спречување на прибор за јадење од гребење, и да се обезбеди декорација за вашиот одмор.ПОВЕЌЕ DÉCOR : Ако нешто некогаш се случува да вашиот ARKENY производи, ние ќе ви понуди надоместок или слободни замена веднаш.Тип "ARKENY" во полето за пребарување за да дознаете повеќе "ARKENY" tabletop décor идеи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката