• Новак
Додатоци 10 КОМПЈУТЕРИ Задниот Поклопец на Леќите на Камерата со Налепница Компатибилен за Галакси А3 / A320

Додатоци 10 КОМПЈУТЕРИ Задниот Поклопец на Леќите на Камерата со Налепница Компатибилен за Галакси А3 / A320

DEN 1072.80
Производот е достапен

Достапност

Целосно се вклопуваат и да работат.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката