• Новак
UNICRAFTALE 20pcs 5 Стилови Студ Обетки Противалергиски Студ Earring Нерѓосувачки Челик Обетки Мешана Форма Уво Studs со Уво Ореви за Жените Обетки Накит Одлуки, од не ' Рѓосувачк

UNICRAFTALE 20pcs 5 Стилови Студ Обетки Противалергиски Студ Earring Нерѓосувачки Челик Обетки Мешана Форма Уво

DEN 261.36
Производот е достапен

Достапност

5 Стилови : Овие поинаква форма студ обетки со уво ореви се достапни во 5 различни форми триаголник, коњ око, конус, rhombus, scallop може да се одговараат со различни проекти, доволно за да се задоволат вашите потреби.Пакет се Вклучени : Содржи 20pcs (4pcs/стил, 5 стилови) студ обетки, што е доволно за вашата секојдневна употреба.Големина околу 13~26x9~20.5 мм, дупка 1~3мм, pin 0.7~0.8 mm, соодветна големина одговара за earring одлуки.Пријателски За Уво : Направен од хируршки челик, висока занает мазна површина, многу удобно без остар раб, и спречуваат иритација на кожата; обезбедува трајна боја за задржување и многу лесно да се чисти.Уникатен Дизајн : високо занает ги прави овие студ обетки наоди трајни и тешко да ' рѓа или оцрни и ќе трае долго време, противалергиски и високи работни перформанси, класичен боја може да се тргна на вашиот темперамент.Направени Со Љубов : Прави сентиментални изненадување за било прекрасно лице.Може да се користи како убаво подароци на широк спектар на прилики за пријатели, соработници, сестри, мајки, па дури и како се третираат за себе.Нерѓосувачки Челик, трајни и анти-оксидација, добро за вашето долгата употреба, добро за здравјето.Добро за сите, најдобар избор за оние кои имаат чувствителна уши,повеќе стилови направија тоа лесно за да одговараат на различни проекти, доволно за да се задоволат вашите потреби.Без оглед на облека или накит што го носат,без разлика на метал ќе пар со нив,Противалергиски earring уште ќе изгледаат неверојатни.Можете да изберете на cabochons ви се допаѓа и лепак за да го круг.Лесно да се стави на и исклучување.Мала тежина и удобен за носење.Исто така се идеални за мода jewerly earring дизајнери и DIY earring на одлуки.Совршен подарок за Божиќ Ден, Мајки Ден, Годишнината Ден или Роденден за вашата ќерка, љубовник, мајка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката