• Новак
Кујнски Мијалник Организатор Рек Складирање Корисни Потоне Полица Сапун Сунѓерот Рек Кујна Морон Складирање Алатка за Кујна и Купатило H1PC

Кујнски Мијалник Организатор Рек Складирање Корисни Потоне Полица Сапун Сунѓерот Рек Кујна Морон Складирање Алатка

DEN 806.40
Производот е достапен

Достапност

【Се задржи на кујнски мијалник чиста и уредна】компактен дизајн не заземаат премногу простор, да ви помогне организираат кујна и бања,ефикасно и имајте чиста и уредна. 【Лесен за употреба】лесно да го инсталирате, расклопување и чистење,Тоа е многу лесен за употреба и многу простор за заштеда на енергија!. 【Вентилирани Мозоци】Креираат здрава средина и чувајте го сув.Дренажниот дупки се рамномерно распоредени.Тоа не е лесно да се акумулира вода, се олесни дренажа. 【Лесен за складирање】Тоа може да се користи за чување на кујната партали, сунѓери, челични топки; да се обезбеди чистота на tabletop.Тоа исто така може да се користи за чување на бања крпи и сапун. 【Гаранција за квалитет】Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди најдобра пред-продажба и по-продажба на услуги. "Потоне Полица Сапун Сунѓерот Рек Кујна Морон Складирање Tool Features : Материјал : ПП + rubber Size : 13x22cm.Производ : Кујна виси ѓубре rackkitchen потоне полица виси кошница складирање bag Package Вклучувајќи : 1 x Rack Notes : 1. Мерење на точка лежи на маса може да предизвика мала разлика.2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање.".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката