• Новак
Mona43Henry 4-Ниво Чевли Носителот Метал Цевка и АБС Материјал Повеќе Разумно Користење Простор за Чевли или Остатоци за Безбедност

Mona43Henry 4-Ниво Чевли Носителот Метал Цевка и АБС Материјал Повеќе Разумно Користење Простор за Чевли или Остатоци

DEN 707.52
Производот е достапен

Достапност

Висок Квалитет на Метал Цевка : Карактеристики со водоотпорен, влага доказ и издржливи.На чевли решетката е произведен со висок квалитет метал цевка и АБС материјал.Слоевит Складирање Дизајн : Користење на нашите чевли полици, може да се направи разумна употреба на просторот и да го зголеми употребата на вертикална простор.За Чевли или Остатоци : чевли рек специјално дизајнирани за чевли и дребулии, со повеќе функции и голем простор.Различни Чевли : може да се стави на различни видови на чевли на чевли багажник, вклучувајќи високо-топ чевли (горниот слој).Идеален Подарок : чевелот решетката е идеален подарок, погоден за секого.Опис : Инсталација чекори : 1. Подготви делови.2. Инсталирање на метал цевка.3. Притиснете напорно за да ја завршите инсталацијата.Карактеристики : Материјал : метал цевка + ABS Големина(за) : Должина : 47.5 cm / 18.7 in Width : 19cm/7.5 in Height : 46cm / 18.2 in Weight : за 750g Color : светло сина, светло pink Uses : мулти-слој дизајн, не го окупира просторот, без разлика дали ќе се стави на чевли или остатоци.Пакување Листа : Чевли Носителот*1 Note : Поради разликите во осветлување и поставки на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерења, ве молиме оставете мала големина разлики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката