• Новак
Geriop Читателот, Скенер Рачни Мала Големина на USB Полнење Црна 134.2 KHZ со Историски Складирање на Податоци за Животните за домашни Миленици

Geriop Читателот, Скенер Рачни Мала Големина на USB Полнење Црна 134.2 KHZ со Историски Складирање на Податоци

DEN 930.96
Производот е достапен

Достапност

На позадинско осветлување на екранот е погодно за вас да го прочитате.Историски податоци е задржана и може да се прочита во внатрешните читање на владата.Тоа може да прочитате сите 134.2 KHz FDX‑Б ознаки.Таа поддржува за ISO 11784/11785, FDX‑Б и ID64 RFID.Слаба батерија потсетник функција, кога батеријата е помал од 7.8, аларм ќе бидат издадени.Рачни читателот, поедноставно, едно-копче за читање, полесно да се работи.Користи литиум батерија (вклучена), повеќе еколошки.USB порт за полнење, со мали димензии, заземаат мал простор, portble, што го прави многу лесен и практичен.Функција : 1. Рачни читателот, поедноставно, едно-копче за читање, полесно да се работи.Користи литиум батерија (вклучена), повеќе еколошки.2. Тоа може да прочитате сите 134.2 KHz FDX‑Б ознаки.Таа поддржува за ISO 11784/11785, FDX‑Б и ID64 RFID.3. Слаба батерија потсетник функција, кога батеријата е помал од 7.8, алармот ќе биде issued4. На позадинско осветлување на екранот е погодно за вас да го прочитате.Историски податоци е задржана и може да се прочита во внатрешните читање на владата.5. USB порт за полнење, со мали димензии, заземаат мал простор, portble, што го прави многу лесен и практичен.Спецификација : Предмет Тип : RFID Чип Reader Material : ABS Plastic Color : Black Charging Метод : USBCharging Напон : 5 VFrequency : 134.2 k Hz Reading Стандард : Применливи за ISO11784/5, FDX-Б, ID64 Continuous Работно Време : 5 hours Language : English Battery : Литиум батерија (Вклучени)Капацитетот на Батеријата : 650m Ah Reading Растојание : FDX-Б : Прибл. 13cm/5.1 in Glass Цевка : Прибл. 5cm/1.9 in Size : Прибл. 6x12x1.5cm/ 2.4x4.7x0.6in Пакет Листа : 1 x RFID Чип Reader1 x USB Податочен Cable1 x Прирачник.

Декларирани спецификации

Item Type:
RFID Chip Reader
Material:
ABS Plastic
Color:
Black
Charging Method:
USB
Charging Voltage:
5V
Frequency:
134.2kHz
Reading Standard:
Applicable for ISO11784/5, FDX-B, ID64
Continuous Working Time:
5 hours
Language:
English
Battery:
Lithium battery (Included)
Battery Capacity:
650mAh
Reading Distance:
FDX-B:
Approx. 13cm/5.1in
Glass Tube:
Approx. 5cm/1.9in
Size:
Approx. 6x12x1.5cm/ 2.4x4.7x0.6in
Package List:
1 x RFID Chip Reader1 x USB Data Cable :
1 x Manual :

Комплементите на стоката