• Новак
Губење на Алатка за Сечење, Електрични Коса Clipper Професионални Тример Коса Baldheaded Берберот Губење на Машина за Сечење Cordless за Мажи USB Полнење Фризура СО JJKY

Губење на Алатка за Сечење, Електрични Коса Clipper Професионални Тример Коса Baldheaded Берберот Губење на Машина

DEN 1564.80
Производот е достапен

Достапност

Тоа може да биде батерија или USB батерија, која може да се користи за долго време.Ова електрична коса clipper има удобен cordless ја користат опцијата.Не користите коса clipper во спротивна насока, во спротивно тоа може да предизвика trimming3.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа!.Нашите берберот ножици ќе донесе повеќе забава во вашиот живот.Едноставна И Практична настава : Ова е едноставна и практична коса clipper, стилски дизајн, стручни ниски-бучава полнење коса clipper, моќен мотор, ниски вибрации, ниско ниво на бучава дизајн, стабилни перформанси.Електрични Професионални Коса Clipper : косата clipper е дизајниран за мазна, брзо и прецизно кроење на сите типови на коса. Притиснете го прекинувачот за исклучување на косата clipper Пакување Листа на косата тример*1 Чешел 1mm *1 Чешел 2mm *1 Чешел 3мм *1 Заштитна маска*1 Чистење со четка*1 полнење преку USB кабел*1 Легура Трајни Машина Head30°акутна - агол сечење технологија, ножот е мазна и остри, и на 30° сечење агол во голема мера може да го подобри сечење ефикасност.Исклучителен Изглед Дизајн е направен според ергономски контрола, така што тоа ќе не се уморни за долго време. Сечење на косата, заедно со шефот на соодветна должина.

Декларирани спецификации

Product model:
electric hair clipper
Voltage power:
110-240V/3W
Charging time:
about 8 hours( can be used for both charging and plugging)
Blade material:
stainless steel blade
Instructions :
1. Press the switch to turn on the hair clipper. :
2. Cut the hair along the head to an appropriate length. :
Do not use the hair clipper in the opposite direction, otherwise it may cause trimming :
3. Press the switch to turn off the hair clipper :
Packing List :
hair trimmer*1 :
Comb 1mm *1 :
Comb 2mm *1 :
Comb 3mm *1 :
Protective cover*1 :
Cleaning brush*1 :
USB charging cable*1 :
Alloy Durable Cutter Head :
30°acute- angle cutting technology, the blade is smooth and sharp, and the 30° cutting angle can greatly improve the cutting efficiency. :
Replaceable Limit Comb :
The intimate limit comb, equipped with limit combs of different lengths, becomes a hairdresser in one second. :
Exquisite Appearance Design :
It is designed according to the ergonomic grip, so that it will not be tired for a long time. Cut hair styling conveniently and quickly. :

Комплементите на стоката