• Новак
YYDS Стои Полица 3 - Полица Количка за Складирање Полици и Shelving Тешки Складирање Управување со Тркала за Складирање Полица Единица за Кујна, Спална соба Дневна Соба Ре

YYDS Стои Полица 3 - Полица Количка за Складирање Полици и Shelving Тешки Складирање Управување со Тркала за Складирање

DEN 1807.20
Производот е достапен

Достапност

На тркала може да се заклучи и стабилна. ➤ Универзална тркала дизајн : тркалата може да се движи по волја во 360 степени, што е погодно да се движат.Свитлива кога не е во употреба, погодно за чување и транспорт.Едноставен, стилски дизајн : уникатен отворена полица дизајн погоден за секоја соба дека треба дополнителни складирање простори.Преклопната ширина е 3 инчи. 4 инчи (Dxšxv). ➤ Тешки - Должност челик со црна - обложена хром финиш, изградена на трајни челик, стилски shelving единица нуди најдоброто од двата солиден сигурност и модерен изглед.CUSTOMER SERVICE : Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи!➤ Спецификација : Свитлива полица Производ материјал : јаглероден челик/ полиестер боја на Производот тежина : околу 9kg Features : свитлива, погодно за складирање➤ Големина : 71cm x 34cm x 90cm( должина x ширина x висина)Боја : Црна Број на подови : 3 подови Инсталација метод : бесплатна инсталација, нема алатки бараат Соодветен простор : кујна, спална соба, балкон, канцеларија и дневна соба за складирање багажник, итн.Дневна соба : attractively екранот растенија, семејни фотографии, и дома декор Гаража или подрумот : организирање на алатки и материјали и ослободување на кат и од работниот простор Dorm соба : додадете вредни вертикална складирање и чува потребните материјали, закуски, и учебници уредно организиран и лесно достапни УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ако имате било какви прашања за овој производ , само се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете задоволително решение во рок од 24 часа.Носивоста : 150kg Со тркала : универзална тркала. ➤ Производ Димензии : 28 x 13. 360 степени rotatable➤ Пакување листа : 1 X три - слој полица + прирачник( не вклучувајќи го прикажува животот производи) Кујната или провизии : лесен пристап простор за кујнски апарати, конзервирана стоки, најголемиот дел предмети, и мешање на садот. ➤ 3 - полица Свитлива shelving единица за вашата кујна, канцеларија, гаража, и повеќе.

Декларирани спецификации

Foldable shelf :
Product material:
carbon steel/ polyester paint
Product weight:
about 9kg
Features:
foldable, convenient storage
➤ Size:
71cm x 34cm x 90cm( length x width x height)
Colour:
Black
Number of floors:
3 floors
Installation method:
free installation, no tools required
Suitable space:
kitchen, bedroom, balcony, office and living room storage rack, etc.
Bearing capacity:
150kg
With wheels:
universal wheels. 360 degree rotatable
➤ Packing list:
1X three- layer shelf + manual( not including the displayed life products)
Kitchen or pantry:
easy access storage for kitchen appliances, canned goods, bulk items, and mixing bowls.
Living room:
attractively display plants, family photos, and home decor
Garage or basement:
organize tools and supplies and free up floor and work space
Dorm room:
add valuable vertical storage and keep supplies, snacks, and textbooks neatly organized and easily accessible
CUSTOMER SERVICE:
If you have any questions about this product , just feel free to contact us to get a satisfactory solution within 24 hours.

Комплементите на стоката