• Новак
BESPORTBLE 4PCS Фиока Копчиња Керамички Фиока Вади Декоративни Морска Ѕвезда Форма Кабинет се Справува со Врата Копчиња за Домашна Кујна Бања Гардероба

BESPORTBLE 4PCS Фиока Копчиња Керамички Фиока Вади Декоративни Морска Ѕвезда Форма Кабинет се Справува со Врата

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Дршката ќе донесе шик чувство за вашиот дом, исто така, е декорација за вашиот дом.Премиум фиока копчиња за дома декор со цврст структура и шик изглед, тоа е многу здрав и не е лесно да се дојде разлика.Замена на вашите стари или скршени се справи со нова.Можете да го инсталирате на фиока, врата, кабинет или на друго место, нашиот производ ќе се работеше добро.Направен од материјал, издржлив и практични.Опис Модерен, таписерии и издржливи, оваа врата се справи има сето тоа.Оваа врата knob е направен од високо - квалитетен материјал, кој е безбеден за човековото тело и може да се користи со мир на умот.Модерен дизајн стил, додава убав изглед за да се вратите и гардероби сакате да го инсталирате.Ова е практична производ не треба да се пропушти.Карактеристики - Боја : Сина - Материјал : Цинк легура и керамички Големина : За 3. 5 x 3. 5 х 2. 5 cm/ 1. 38x1. 38x0. 98 инчи - Направен од материјал, издржлив и практични.- Премиум фиока копчиња за дома декор со цврст структура и шик изглед, тоа' s многу здрав и не е лесно да се дојде apart.- Замена на вашите стари или скршени се справи со нова.- Можете да го инсталирате на фиока, врата, кабинет или на друго место, нашиот производ ќе се работеше добро.- Дршката ќе донесе шик чувство за вашиот дом, исто така, е декорација за вашиот дом.Пакет Вклучувајќи 4 x Вратата Повлечете се Справува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката