• Новак
4Pcs Стол Рициново Одредување Подлога Гума Фрижидер Тркало, Заштитни Првенство Намалување на Шумот Мебел Влошки Хардвер за Домашна Канцеларија

4Pcs Стол Рициново Одредување Подлога Гума Фрижидер Тркало, Заштитни Првенство Намалување на Шумот Мебел Влошки

DEN 350.16
Производот е достапен

Достапност

Заштита Ефект е Добро.Стол рициново влошки можат ефикасно да се заштити керамички плочки и дрвени подови, намали триењето кога мебел се движи, и да се избегне грозен гребнатини, гребење и оштетување.Карактеристики На Производот.На намалување на шумот мебел перница има добра намалување на шумот ефект, така што никогаш нема да го слушнете досадни гребење звукот на стол или на маса се движи на тврда површина.Широк Спектар на Апликации.Стол рициново подлога има добра компатибилност, и е широко се користат во вашиот gurney, троседот, чаир, регулируема облегалка, маса, маса, облекување маса, пијано, кревет рамка и други мебел.Добро Издржливост.На рициново одредување подлога е направен од високо-квалитет гумени материјал, кој е безбеден и издржливи во употреба, носат-отпорни, анти-стареење, и има долг животен век.Склони Дизајн.На бучава-намалување на мебел перница донесува единствена склони дизајн, кој е погоден за повеќето маса и стол на тркала, а може да се одржи на нозе на стол полека без паѓа.Спецификација : Предмет Тип : Стол Рициново Влошки Материјал : Гума Тежина : Околу. 210g / 7.4 оз Карактеристики : Издржливи и безбедни, со добра намалување на шумот ефект Пакет Листата : 4 x Рициново Влошки.

Декларирани спецификации

Item Type:
Chair Caster Pads
Material:
Rubber
Weight:
Approx. 210g / 7.4oz
Features:
Durable and safe, with good noise reduction effect
Package List:
4 x Caster Pads :

Комплементите на стоката