• Новак
Dolity Дрвени Carft Птица Стојат Костур Папагал Игралиште Стојат Птица Огледало за Cockatiels - Дрво, Б

Dolity Дрвени Carft Птица Стојат Костур Папагал Игралиште Стојат Птица Огледало за Cockatiels - Дрво, Б

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

* Стенд може да бидат обесени во кафез или друго место со две куки, лесен за употреба. * Одлично Птица Подарок Играчка за Мали Папагал / Parakeets / Conures / Cockatiels и повеќе!. * Птици може да се види themseves изглед во огледалото, да му даде голема забава. * Одлично за птици да се вежба, да се забавуваат додека развивање на рамнотежа и координација вештини. * Soild дрвен материјал, по длабока обработка и полирање, површината е повеќе мазна и носат-отпорни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката