• Новак
Sonic Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

Sonic Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Топло Доволно, Но Не Премногу Жешко, Па Како Да Се Создаде Пријатна Средина За Вашето Дете, По Преземањето На Бања Или Да Одите На Спиење И Задржи Вашето Дете Топло Цело Време.Инструкции За Перење : Машина За Миење, Брзо Сушење, Лесно Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана, Избегне Директна Греење.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии.Единствена Кадифен Цвет Сечење Текстура Форма На Грбот Може Да Им Обезбеди На Вашите Малку Момче Со Допир И Сензорни Искуства.Димензии : 30 Х 40 Инчи.Производ Перформанси.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Доенчињата И Децата.Забелешка : Ве Молиме Овозможи Разликите Во Големината И Бојата На Кожата.Машина За Миење Со Ладна Вода Со Слична Боја.Сува Брзо По Сушењето, Без Пеглање Или Скапи Средства За Чистење!.Применливи Сценарио : Тоа Е Апсолутно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Идеална Големина За Мулти-Цел Децата Да Се Носат Наоколу, За Креветчето, Нап Или Дневна Нега.Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека, Дише И Слободни Од Штетни Супстанци.Применливи Сценарио : Тоа Е Апсолутно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Идеална Големина За Мулти-Цел Децата Да Се Носат Наоколу, За Креветчето, Нап Или Дневна Нега. [Перење Инструкции : Омекнувач Може Да Се Додаде Вода За Да Се Направи Ќебе Мека.Тоа Има Карактеристики На Анти Навремено, Анти Исчезнува И Не Падне, И Е Погодна За Сите Сезони.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии.Удобно И Забавно!Задржи Вашето Бебе Топло Цело Време, Исто Како и Во Мајката Раце, Тие Ќе се Чувствуваат Безбедно И Сигурно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката