• Новак
80 Pack 4 инчен Метал Pegboard Куки се вклопува во 1/8 Pegboard, Slatwall Дупки и Мрежа Жица Панели, 1/8 инчен Дијаметар КОЛЧЕ Одбор Pegboard Shelving Куки за Гаража, Канцеларија, Кујна, Занает ?

80 Pack 4 инчен Метал Pegboard Куки се вклопува во 1/8 Pegboard, Slatwall Дупки и Мрежа Жица Панели, 1/8 инчен

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

【Материјал】 На 1/8 pegboard куките се направени од челик да се организира tools.Хром завршува во текот на куки сјајна и ја штити од ' рѓа. 【ГОЛЕМИНА】 Секој метал pegboard кука е 1 инч (25мм) центар распоредени дупки, дијаметар на директно жица е 3.1 mm.Одговара за стандард 1/8" колче табли со 1" проред (Одбори дебелина помала или еднаква на 1/8"). 【Организирање Ништо】 4-инчен колче куки обично ви помогне да ги организирате вашите алатки, делови, кабли и друга опрема во гаража, workbenches, подрум, занает маркет, продавница. 【Трајни】 Тешки 1/8-инчен жица колче одбор куки задржи долготраен и не е лесно да се наведнуваат. 13.6 kg / 30lbs одржување капацитет секој куки. 【Висат Насекаде】 Постојат 80 компјутери мало куки доволно да се откажам нешто на стандардот slatwalls, (25мм растојание) pegboards, grid жица панели и вулкан панели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката