• Новак
BYCHECAR Сончоглед Шема String Ранец Салата Drawstring Ранец Спорт Cinch Вреќа Плажа Softback Складирање Торба за Обновливи Gymsack

BYCHECAR Сончоглед Шема String Ранец Салата Drawstring Ранец Спорт Cinch Вреќа Плажа Softback Складирање Торба

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал-Салата drawstring кеси изработени од добар квалитет перат полиестер платно, тоа е лесна ткаенина која е исто така многу издржливи и носат-отпорни.Оваа gymsack може да ја користите за долго време без fadeless.Соодветна Големина-34x41cm,Погоден за деца и возрасни.Совршен торба за да ги собере чевли, униформи, коленото чувари, шише, чадор, книги, ручек, облека итн.Исклучителен дизајн-се Користи Дигитално Печатење Дизајн, Технологија, што го прави кеси кратка, но не и едноставна.Во меѓувреме, можете да имате свој стилски дизајн.Drawstrings се прилагодливи и издржливи.Drawstring Кеси Затворање Дизајн е совршен, само се повлече конците на двата краја, а потоа тоа ќе се затвора.Ова е многу удобен за вас.Повод-Може да се користи на многу места,како на плажа, базен, спортски практики, преку ноќ останува, одмор, јога, трчање, џогирање, шопинг, салата, танц, школа, патување, носат-на багажот, одење, кампување, ден патувања и така натаму.Добар Избор-Таа е погодна да се гледаме како подарок за вашата роднина или пријател или колега.Име : Салата Ранци за Деца, Момчиња, Девојки, Жени Мажи Материјал : Полиестер Боја : Како на сл прикажано Големина : 34cm x 41cm Drawstring Дизајн-Лесно да се преземе Пакетот вклучува : 1pc x Ранец Употреба : Дневни патувања и шопинг се погодни за превоз на предмети.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина. 2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот, ве молиме да се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката