• Новак
Power4Laptops Замена на Лаптоп Копчето Одбор со Кабел Компатибилен со HP Павилјон g6-1257ea

Power4Laptops Замена на Лаптоп Копчето Одбор со Кабел Компатибилен со HP Павилјон g6-1257ea

DEN 400.80
Производот е достапен

Достапност

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Замена дел може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката